Září

Drazí čtenáři naši,

tak tu máme nový školní rok. Udělejme si rekapitulaci, jak to s námi bylo v tom uplynulém a v tom nadcházejícím. V červnu zakončili studium tři žáci a v letošním tři nastoupili. Tedy máme stejný počet, šťastných sedm. Naše řady rozšířili Tomáš, Aneta a Jindra. Těšíme se s nimi na časy veselé a věříme, že se jim s námi bude dobře dařit. V září jsme se, jak je již naší tradicí, byli podívat na dni otevřených dveří v Centru Kosatec, kde byl bohatý program, a naši žáci se zapojili do soutěží, dali si čaj a zákusek v Kosatci upečený. V rámci výuky jsme opakovali učivo a pracovali na zahradě – sklízeli jsme dýně, kompostovali, okopávali záhony a uklízeli. No zkrátka jsme se neměli čas nudit.

Vám přejeme taky časy pohodou naplněné, a když by přec jen na nějakou nudu došlo, tak si ji užijte, neb nuda často plodí zajímavé aktivity. Radujte se!  My z praktické druhé zdravíme!

Mgr. Radek Řehák